Niby małe coś ale cieszy :) … portret mojego autorstwa, na którym znaleźli się Dariusz “większy” i Dariusz “mniejszy” :), czyli Darek Tiger Michalczewski wraz z jego wspaniałym maluchem, posłużył jako ilustracja artykułu w Gazecie Wyborczej … pozdrowienia dla modeli :), a dla redakcji podziękowania za dostrzeżenie mojej fotografii.

Wszystkich odwiedzających mojego bloga zapraszam do lektury …

3 komentarzy do “PORTRET DARKA “MADE IN KACPER” W WYBORCZEJ :)”

 1. Bartek Witek mówi:

  Gratulacje. Jak sam napisałeś… małe a cieszy :) Właściwie można powiedzieć, że jesteś fotografem “gwiazd” :)

 2. Kacper, ja miałem parę publikacji w różnych miesięcznikach czy prasie codziennej, ale nie ze względu na walory artystyczne moich zdjęć a fakt bycia w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie (czytaj: byłem wynajęty do zrobienia reportażu z wydarzenia zamkniętego dla prasy, publikowali artykuł to opublikowali moje zdjęcia… bo niby czyje, jeśli byłem tam jedynym fotografem?).

  U Ciebie to co innego… Zdjęcia Michalczewskiego ma za pewne każda agencja, mieli w czym przebierać a do tego wszystkiego szukając jego zdjęcia nie szukali konkretnego wydarzenia, a konkretną ekspresję i walory artystyczne. Wybrali Ciebie!

  Dla mnie to nie “małe a cieszy”. Dla mnie to konkretne osiągnięcie.

  Gratuluję!

 3. Kacper Olejnik mówi:

  Bartek, Paweł … dzięki za komenty …
  Paweł … rzeczywiście foty Darka jako osoby bardzo znanej ma zapewne sporo agencji i wybór jest mega-wielki, więc tym bardziej miło, że zadzwonili akurat do mnie :)

Dodaj komentarz