BACKSTAGE :)

14 kwietnia 2010

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować za okazane wsparcie naszej dzielnej konkurencji – Panowie byliście wspaniali ! – bardzo dziękujemy ! :D

Dziękujemy również Kasi i Łukaszowi za przemiłe przyjęcie oraz przede wszystkim wspaniałym gościom, którzy nie “nawalili” i bawili się na ich ślubie rewelacyjnie !!!

Pozdrawiamy.

Strony: 1 2

12 komentarzy do “BACKSTAGE :)”

 1. Witold Spisz mówi:

  Kacper jesteś piękny i boski a współpraca z Tobą była orgiastyczna…. :)

 2. Kurczę, pełne skupienie na twarzach :D Kacper, ale daliście ciała, bo zdradziliście swój magiczny trick – fotografowanie z lampą “na wstecznym” – teraz wszyscy tak będą robić… ;)

 3. Kacper Olejnik mówi:

  rzeczywiście Łukasz nasz pilnie strzeżony sekret został odtajniony :D no i teraz wszyscy biegną pewnie do sklepów kupować 70-200 :D

 4. Kasia Kowalska mówi:

  Panowie Kacprze (jedyny wyższy meżczyzno ode mnie na weselu ;) i Witku, słodzić nie będę, ale Wasza obecność na naszym weselu to jedna z najlepszych i najmilszych rzeczy jaka mogła nam się przytrafić. Nie możemy wprost się doczekać Waszych zdjęć … i Dzieki wielkie jeszcze raz za wszystko!

 5. Kacper Olejnik mówi:

  Jak mawiał mój śp. dziadek – jednak cała przyjemność po naszej stronie ! :D

 6. Paweł Kaniuk mówi:

  Chyba zapoczatkowaliscie nowy trend, bo jak tak patrzę, to sam mam ochotę zaprosić jakiegos kolegę do współpracy.

 7. świetna sprawa Paweł – polecam – ja w maju mam nadzieję, że spełnie swoje odwieczne marzenie o byciu drugim w teamie :D:D:D

 8. [...] wpisem mojego kolegi po fachu, Kacpra Olejnika, postanowiłem pokazać kilka zdjęć zrobionych podczas [...]

 9. Moment mówi:

  Kacper, cudownie… ;-) A bycie pierwszym jest zawsze marzeniem każdego. Powodzenia!

 10. Kacper Olejnik mówi:

  Widzisz moment ja całe życie byłem pierwszy :D nawet na początku nikomu “torby nie nosiłem” tylko chodziłem na śluby sam … nie byłem nikogo asystentem nigdy, więc stąd pewnie moja silna potrzeba spróbowania jak to jest “na tyłach” – bez presji “obowiązkowych kadrów” ? :)

 11. Karol Kępka mówi:

  A przy okazji można zobaczyć podwójnego R-strapa w akcji :) Zastanawiałem się jak wygląda w “prawdziwym życiu”. Widzę, że nie tak źle.

 12. Kacper Olejnik mówi:

  no paseczek fajna sprawa, ale trochę bym w nim poprawił jednak :)

Dodaj komentarz